FTL Transport

Już od wielu lat nasza firma jest dostawcą usług logistycznych.  Wśród dość dużej oferty naszych usług główną rolę zajmują samochodowe przewozy ładunków.

Transport samochodowy stosowany przy przewozie ładunków jest korzystny i wygodny ponieważ, dostawa ładunku jest «możliwa od drzwi do drzwi». Poza tym, dostawa jest szybka a koszt jest optymalny przy założeniu «cena-jakość». Transport samochodowy pozwala rownież na dostarczenie jakiegokolwiek rodzaju ładunków, w nietypowych ilościach jak również i ładunków niebezpiecznych ADR.

Nasza firma to zorganizowany i płynny ruch środków  transportu, doskonale zbadana infrastruktura terminali, produktywna współpraca z partnerami zagranicznymi. Wszystkie te aspekty pozwoliły nam stworzyć efektywny system zarządzania i kontroli linii zbiorczych ładunków-  praktycznie ze wszystkimi krajami europejskimi, a także optymalną dystrybucję w Polsce.

Na życzenie klienta jesteśmy gotowi opracować indywidualną ofertę na transport całopojazdowy lub drobnicowy zarówno na terenie kraju jaki i poza jego granicami. Zawsze idziemy naprzeciw wymaganiom klientów aby ich ładunek był bezpiecznie i zgodnie z ustaleniami, dotrzymując terminów, dostarczony do miejsca przeznaczenia. Dlatego też dla ładunków bardzo pilnych istnieją przewozy expresowe.

Już od 10 lat konkurujemy na rynku przewozów samochodowych. Ważne jest to aby ładunek oddać Firmie która zlecenie wykona najlepiej a my jako Firma z doświadczeniem możemy to Państwu zapewnić.