O nas

«YAKO Apricus» - to firma logistyczna, która oferuje pełny zakres usług związanych z transportem,  magazynowaniem i logistyką. Podejmujemy się każdego rodzaju zlecenia, zorganizujemy taransport ładunku do wybranego punktu świata. Nie boimy się wyzwań nie ma znaczenia gdzie znajduje się i jaki jest Państwa ładunek, potrafimy przewieźć go w miejsce wskazane przez Państwa.

Na rynku usług logistycznych nasza Firma istnieje już od ponad 10 lat ( Ukraina) w 2014 r. została otwarta pierwsza filia w Polsce. Przez wszystkie te lata gromadziliśmy doświadczenie, rozwijaliśmy się  i budowaliśmy swój biznes na jednej prostej zasadzie: «Jakikolwiek biznes — to umiejętność negocjacji, kompromisów przy rownoczesnym zachowaniu pewnośći i wiary w siebie. To stałe kontakty z bardzo różnymi ludźmi. Ta budowa długofalowych  stosunków z klientami» (Jeff Heiden).

Właśnie dlatego nasi klienci to dla nas — PARTNERZY. Długofalowe stosunki, dialog, partnerska wspolpraca uwzgledniajaca życzenia i wymagania klientów, bezpieczeństwo ładunków podczas transportu i w czasie magazynowania, zaufanie — wszystko to oferuje swoim klientom Firma YAKO Apricus.

Firma  YAKO Apricus to dostawca logistyczny z własnym parkiem samochodowym od 1,5 t do 120 t, która oferuje pełny zakres usług transportowych i usług spedycyjnych: międzynarodowe lokalne przewozy, transport i przeładunek różnego rodzaju ładunków, magazynowanie, obsługa celna ładunków.